Odpowiedni dobór sprzętu, skuteczny montaż i efektywny serwis

Klimatyzacja i wentylacja komercyjnych pomieszczeń i przestrzeni jest częstym wyzwaniem stojącym przed firmami i deweloperami. Specjaliści OK Klima mają praktyczną wiedzę i rozległe doświadczenie w tego typu projektach. Doradzamy, instalujemy i serwisujemy sprzęt instalacyjno-wentylacyjny na nowo powstałych osiedlach, w biurowcach, hotelach i galeriach handlowych. Wiemy, jak odpowiednio dobrać i zainstalować nie jedno, ale całą sieć urządzeń tak, aby zmaksymalizować efekt i zminimalizować koszty eksploatacji.

Etapy prac

Profesjonalna usługa, szybki montaż, niezawodny serwis

Na wstępie omawiamy potrzeby i oczekiwania, uwzględniając komfort pracowników i klientów firmy.

W kolejnym etapie maksymalizujemy strategię w oparciu o indywidualne biznesowe potrzeby, dopasowując obliczenia mocy do odpowiednich warunków i założeń.

Na etapie realizacji wdrażamy trwałe i nowoczesne rozwiązania technologiczne, kładąc największy nacisk na bezpieczeństwo pracowników i odwiedzających klientów lub interesantów.

Usługa kończy się – a raczej nie kończy się nigdy – długotrwałą opieką serwisową, podczas której nasi specjaliści pozostają do dyspozycji 24 godziny na dobę, dokonują regularnych przeglądów i są odpowiedzialni za odpowiednią konserwację zainstalowanego sprzętu

background

Rozważasz instalację? Masz problemy z klimatyzacją? Napisz do nas!

Bez względu na to, czy szukasz porady w kwestii klimatyzacji i wentylacji mieszkania,
czy też instalacji w przestrzeni biurowej, nasi eksperci chętnie odpowiedzą na każde pytanie.
Skontaktuj się z nami, a my chętnie podejmiemy współpracę.

Back to top of page